Haber

İmamoğlu’ndan hükümete: 14 Mayıs’ta evlerine göndereceğiz

Millet İttifakı Başkan Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayı ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 14 Mayıs seçimleri öncesi Düzce’de ortak miting düzenledi.

İlk olarak kürsüye çıkan Ekrem İmamoğlu, mitinge katılanların hazırladığı pankartları okudu. “Kayınbirader” yazan pankartı okuyan İmamoğlu, “Eşimin memleketinden geldiğimde bir de o taraftan bakmak lazımdı, ruhumuzda biraz hanımcılık var” dedi.

Melen Barajı’nın yıllardır tamamlanmamasını eleştiren İmamoğlu, şunları söyledi:

SİZE GÖNDERECEĞİZ: Bu ülkeyi yönetenler bilimden ve devlet yönetimi anlayışından uzaklaşmış bir yönetimdir. Bağlantısız, birbirlerinden habersizler. Ancak bir yerde rant varsa, kişisel geçim varsa bunu asla kaçırmazlar. Abur cubur için hızla oraya dalarlar. Ülkenin gerçek ihtiyaçlarından uzak olan bu aklı her zaman 14 Mayıs’ta evine göndereceğiz.

EVE GİDİNCE GÖNDERİN: Ne yaptılar randevu vermiyor Ekrem’e 4 yıldır başkan. Allah aşkına Ekrem’e randevu versen ne olur? 16 milyon İstanbulluya randevu vermiyorsunuz, onların haberi yok. Halkını, varsa kendi egemenliğini görmez. ‘Ne olursa olsun seçimi kazanacağım’… Patates soğan fiyatına bile gülen insan bu milleti unutmuş insandır. Eve gitmek için gönder. Ben diyen gider, biz diyen gelir.

Katılımcıların alkışları üzerine ceketini çıkaran İmamoğlu, “Ceketimi çıkarayım mı, böylesi daha iyi olur mu? Çıkarayım, 6 Mayıs’ta çıkardığım ceketi aslında hiç giymedim. .”

Detaylar gelecek…

haber-dortdivan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu